Hakkımızda

 Kurulduğumuz günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde müşterilerimizin gözünde ”güven sembolü” olmaya, akvaryum ve evcil hayvan sektöründe önemli kuruluşları arasında yer almaya devam ettik.

Safari akvaryum olarak evcil hayvan sektöründe edindiğimiz tecrübenin vermiş olduğu güven ile 2004 yılında akvaryum ve evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermek üzere Safari Akvaryum Ltd. Şti. kurulmuştur. Müşteri odakları hizmet anlayışımız, güçlü ortaklık yapımız, geniş ürün yelpazemiz, gelişmiş teknolojik alt yapımız ve deneyimimizle akvaryum ve evcil hayvan malzemeleri piyasasındaki öncü rolümüzü sürdürmek, temel hedefimizdir.

Hedefi sadece müşteri memnuniyeti olan firmamız sektöründe deneyimli personelleri, kapalı-açık depo ve stok alanları, kendi imalatlarımız ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktadır. Önemli merkezlerdeki hizmet noktalarımız ile Doğu anadolu,Güney doğu anadolu, Karadeniz,İç anadolu,Akdeniz'de yaklaşık 4000’in üzerinde noktaya eksiksiz bir şekilde kendi araç ve personel ekibimizle hizmet sunmaktayız.


Gelişen dünyamızda bizlerde Safari Akvaryum olarak müşterilerimize daha kolay hizmet vermek için SafariPetMarket.com E-ticaret sayfamızla yerimizi aldık.
Yükleniyor...